Про житлове кредитування для молоді та військовослужбовців

12 квітня 2023

                 Повідомляємо, що з 12 квітня 2023 року розпочинається фінансування обласної Програми кредитування молодіжного житлового будівництва в Тернопільській області на 2023-2026 роки!

                 Програма була створена з метою надання підтримки молодим людям та військовим, які прагнуть придбати власне житло, але не мають достатніх фінансових засобів для цього. Підтримка нажається у вигляді довгострокового пільгового кредиту, який допоможе забезпечити відповідне житло та створити комфортні умови для проживання.

                 При цьому умовами кредитування передбачено надання кредитів на будівництво (придбання) житла з терміном погашення до 30 років з відсотковою ставкою 3% річних, що є максимально сприятливим для клієнтів, які планують скористатися програмою.

                 Звертаємо вашу увагу, що програма доступна для молодих людей та військовослужбовців, які мають постійний дохід, потребують покращення житлових умов та відповідають іншим критеріям, визначеним програмою. Зауважимо, що для військовослужбовців та членів їх сімей немає обмеження по віку.

 

Більше інформації можна отримати:

- з сайту Тернопільське регіональне управління Держмолодьжитла https://tr.molod-kredit.gov.ua/,

- звернувшись особисто до відділення Держмолодьжитла в області за адресою: вул М.Грушевського, 8 каб 445-446, м. Тернопіль,

- зателефонувавши за номерами (0352)430978, (067)1814550 (а також з допомогою сервісів Viber та Telegram за цими номерами)