Оновлена редакція Методичного посібника враховує усі зміни законодавства які відбулися у період 2021-2023 років, зокрема нового Закону України «Про енергетичну ефективність», деяких ДБН і національних стандартів у сфері управління відходами руйнації, термомодернізації, вимог до укриття тощо.
             Видання стане в нагоді:
⇒ замовникам для складання завдання на проектування об’єкту реконструкції чи нового будівництва з досягненням кращих показників енергоефективності та поліпшених екологічних характеристик будівлі на усіх стадіях її життєвого циклу;
⇒ архітекторам і проектувальникам – якісно виконати завдання по проєктуванню об’єкту відповідно до такого завдання;
⇒ виробникам будівельної продукції щодо вимог до будівельної продукції: якість, енергоефективність та екологічні характеристики.
             Застосування рекомендацій та рішень зазначених у посібнику дозволить замовити і розробити проєкт за принципом Build Back Better (краще ніж було) з врахуванням кращих практик ЄС та рекомендацій Світового банку. Такі проєкти матимуть перевагу в отриманні фінансової допомоги відбудови, тому що відповідатимуть вимогам потенційних донорів до енергетичної ефективності, кліматичної та екологічної сталості.
             Реалізований проєкт дозволить ефективно витрачати кошти на утримання закладу і забезпечить комфортне та здорове середовище для навчання дітей.
             Методичний посібник розроблений в рамках виконання проєкту "Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС з енергоефективності в Україні", що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та співфінансуванням Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO) на замовлення Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України.
             ВГО «Жива планета» є партнером проєкту GIZ і відповідає за реалізацію комунікаційної стратегії підтримки практичних кроків енергоефективності в публічних закупівлях та програмних діях за грантовою угодою від 15.07.2023 № 81298472.
Методичний посібник розміщено за посиланням